wtorek, 29 stycznia 2019

fotograf na studniówkę | fotograf.lebork.pl | wifot.pl


Czas studniówek 2019 rozpoczął się dla naszego zespołu fotograficznego 12 stycznia i niestety, z godziny na godzinę zbliża się ku końcowi.

Przed nami ostatnia w tym roku studniówka, ostatnie spotkanie z Wami – młodzieżą rozpoczynającą swoją przygodę z dorosłością.  Ten najważniejszy, często pierwszy poważny bal w waszym życiu, to przede wszystkim ogromny sprawdzian dla wszystkich organizatorów, ale również początek odliczania kolejnych dni do matury ….

Jesteśmy po to, aby wasze wspomnienia żyły jak najdłużej w formie zdjęć, filmów,  aby zapisane  w pamięci obrazy, tak często utrwalane w postaci fotoksiążek czy zdjęć naświetlonych na papierze fotograficznym trwały, przypominając o tym, co niewinne i piękne …

Dziś, z zazdrością i odrobiną rozrzewnienia kończymy obróbkęzdjęć, patrzymy na was z uśmiechem, wspominając nasze własne bale maturalne. Kadrujemy poszczególne ujęcia, które za chwilę znajdą się na waszych dyskach, profilach czy w studniówkowych fotoksiążkach

Ufamy, iż tegoroczna przygoda której jesteście nieodzowną częścią trwać będzie dłużej … mamy nadzieję, iż dane nam będzie spotkać się ponownie, iż kolejny raz obrazy waszych uśmiechniętych twarzy kadrowane będą właśnie przez nas ….

Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście.