niedziela, 21 lutego 2016

... 36 lat istnienia zakładu WIFOT TWÓJ FOTOGRAF | fotografia ślubna, tradycyjne sesje fotograficzne, usługi fotograficzne…. 36 lat działalności, niezliczona ilość obsłużonych klientów,  tysiące kilometrów wywołanych negatywów, miliony gotowych zdjęć – obrazów z Waszymi wspomnieniami….. Nieoceniona, niedościgniona i niezłomna postawa osoby, będącej swoistym spoiwem i wyznacznikiem marki WIFOT.
Znajomi, przyjaciele odnoszą się do niego z uśmiechem i sympatią, do dnia dzisiejszego nie usłyszałem, aby kiedykolwiek zwracali się do niego inaczej, aniżeli Stasiu. Stanisław Wiśniewski – człowiek którego podziwiam i zawsze podziwiałem w dniu dzisiejszym obchodzi 36 rocznicę rozpoczęcia swojej działalności.
Z tej właśnie okazji, w zakładzie przy ulicy Orzeszkowej 2 zebrali się obecni i byli pracownicy tworzący historię tego miejsca. 
Jak zmienił się WIFOT na przełomie ostatnich 36 lat? Obsługowo, pobiliśmy wszelkie dotychczas rekordy. Zdjęcia legitymacyjne, zdjęcia do dowodu wydajemy w 3 minuty, wywoływanie jednego zdjęcia formatu 10x15 z początkowych 15 minut procesu skrócił się do niecałych 3 minut, proces realizacji zamówień na obrazy na płótnie potocznie zwane foto obrazem realizujemy w przeciągu kilku godzin a produkcja foto książki czy foto gadżetów realizowana jest bardzo często w terminie krótszym niż 1 dzień roboczy. Nie zapominamy również o reportażach. Fotografia ślubna - sesje plenerowe czy sesje studyjne oddawane są w terminach nie przekraczających kilku dni roboczych, a zakres realizowanych usług wybiega stanowczo dalej aniżeli fotografia. Od kilku lat świadczymy usługi graficzne i poligraficzne. Druk ulotek, plakatów, projektowanie i realizacja zaproszeń ślubnych czy na chrzciny odbywa się w Lęborku. To wszystko i wiele innych dostępne jest właśnie u Nas ...

Państwu i Sobie życzymy kolejnych 36 ciekawych i efektywnych lat pracy. Kilka zdjęć ze spotkania dostępnych jest w naszej galerii tutaj.

Pozdrawiam
Krystian